Kompleksowe zaopatrzenie biura

U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz dla biura

W naszej ofercie znajdziesz wszelkiego rodzaju artykuły biurowe, bez których trudno wyobrazić sobie prawidłowe funkcjonowanie biura. Jako autoryzowany partner takich firm jak: Durable czy Opus możemy pochwalić się bogatym wyborem produktów najwyższej jakości, który zaspokoi wymagania nawet tych najbardziej wymagających.
Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz Ty i Twoja firma! W naszej ofercie znajdziesz artykuły spożywcze, środki czystości, artykuły papiernicze i wiele, wiele innych. Dla Ciebie jesteśmy w stanie zdobyć wszystko! Dzięki ścisłej współpracy z wieloma dostawcami zamówiony produkt już następnego dnia znajdzie się na Twoim biurku!
Blisko 20 lat w branży daje Ci pewność, że jesteś w dobrych rękach! Nasz doświadczony zespół zrobi wszystko żeby zadowolić Cię w 100%, oszczędzając przy tym Twój cenny czas!

Akcesoria biurowe

m

Archiwizacja dokumentów

j

Artykuły piśmienne

Artykuły spożywcze

Etykiety

Koperty

Materiały eksploatacyjne

n

Organizacja biura

Nasze marki

Jesteśmy dystrybutorem m.in. takich firm jak:

TABLET DURABLE HOLDER UCHWYT Z RAMIENIEM

Dzięki nowej serii uchwytów na tablet DURABLE oferuje elastyczny system zaawansowanych technicznie rozwiązań w różnych obszarach. Funkcjonalne i  atrakcyjne wizualnie produkty z tej serii mają szerokie zastosowanie, m.in. pozwalają na oszczędność miejsca na biurku oraz wspierają mobilna pracę, prezentację i stały dostęp do informacji. Seria uchwytów na tablet składa się z pięciu różnych produktów i jest przeznaczona do wszystkich formatów tabletów od 7 do 13 cali.

BINDOWNICA OPUS KANAŁOWA EASY120

Bindownica kanałowa OPUS Easy 120 to nowoczesne urządzenie systemu METALBIND przeznaczone do użytku biurowego, które umożliwia bindowanie dokumentów o grubości do 120 kartek. Urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu, a zastosowanie metalowej obudowy sprawia, że jest wyjątkowo solidne i stabilne. W bindownicy zastosowano opatentowaną szczękę bindującą, dzięki której kanał łączący dokument jest równomiernie zaciskany.
Urządzenie pracuje również w systemie C-BIND.

NISZCZARKA FELLOWES Automax 300CL

Misją Fellowes przy projektowaniu niszczarek AutoMax™ było zrewolucjonizowanie sposobu niszczenia dokumentów, poprzez stworzenie prawdziwie bezobsługowych niszczarek w celu maksymalizacji wygody i wydajności w miejscu pracy. Niszczarki Fellowes AutoMax™ automatycznie niszczą duże stosy dokumentów za jednym naciśnięciem przycisku. Istotą tej innowacji jest opatentowana technologia AccuFeed™. Wykorzystuje ona unikalny system do chwytania papieru i wsuwania go do wydajnego bloku tnącego. Dzięki temu AutoMax™ może niszczyć stosy dokumentów w ciągu kilku minut. Stworzyliśmy niszczarki AutoMax™ z automatycznym podajnikiem do bezobsługowej pracy, abyś podczas niszczenia dokumentów mógł wrócić do swoich zajęć. AutoMax™ – precyzyjnie zaprojektowane automatyczne niszczenie

Kontakt

Lapis BiuroSerwis

ul. Friedleina 4-6
30-009 Kraków

biuro@lapisbiuroserwis.pl

12 631 90 90

12 294 54 54

7 + 4 =