Concierge biurowy

Lapis to nie tylko artykuły biurowe. Znajdziemy dla Ciebie wszystko, w bardzo korzystnej cenie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Każdy problem ma swoje rozwiązanie, a my znajdujemy je błyskawicznie. Przekonaj się i oszczędź swój czas dzięki naszej ofercie concierge.

Przeczytaj kilka studium przypadku z naszej działalności:

Impreza firmowa w jednym z krakowskich lokali

Jeden z naszych partnerów biznesowych zapomniał o nadchodzących urodzinach swojego Szefa. Wraz ze swoim opiekunem handlowym doszedł do wniosku, że zorganizowanie zamkniętej imprezy urodzinowej będzie dobrym pomysłem. Dzięki ścisłej współpracy z jednym z krakowskich klubów całość udało się załatwić błyskawicznie. DJ, przepyszne jedzenie, najlepszy alkohol. Impreza trwała do białego rana, a szef opuścił lokal z ekskluzywnym wiecznym piórem ze swoimi inicjałami. Całość zorganizowana szybko i skutecznie.

Wirtualna rozrywka

Salony wirtualnej rzeczywistości zyskują coraz większą popularność, a jeden z naszych partnerów szukał niekonwencjonalnego miejsca do organizacji krótkiego spotkania towarzyskiego w gronie swoich współpracowników. Pomysł z VR okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki współpracy z jednym z krakowskich salonów mogliśmy całkowicie odciążyć naszego partnera, tak by ten mógł w pełni cieszyć się wolnym czasem w gronie przyjaciół.

Organizacja wyjazdu integracyjnego

Wyjazd integracyjny dla pracowników to nie lada wyzwanie organizacyjne, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Wymaga to sporego nakładu czasu, którym nie zawsze pracownicy firmy dysponują. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zorganizowaliśmy taki wyjazd dla jednego z naszych partnerów. Spływ kajakiem po Pilicy, ognisko do białego rana z muzyką na żywo, a na koniec nocleg w namiocie. Integracja przez duże “i”!

Kontakt

Lapis BiuroSerwis

ul. Friedleina 4-6
30-009 Kraków

biuro@lapisbiuroserwis.pl

12 631 90 90

12 294 54 54

7 + 15 =